6 тэнхлэгтэй зэвэрдэггүй ган хөнгөн цагаан гагнуурын роботын ажлын станц
Тайлбар
2 тэнхлэгтэй байрлуулагч нь ±180° хэвтээ эргэлт болон эргэлдэгч эргэлт хийх боломжтой.
Байршуулалтын эргэлтийг роботын удирдлагын шүүгээний доор холбогдсон удирдлагын шүүгээ удирддаг. Гагнуурын процессын явцад робот болон байршуулагчийн хооронд синхрончлогдсон хөдөлгөөнийг хийж чадна.
Энэхүү байрлуулагч нь олон өнцгөөр гагнах шаардлагатай ажлын хэсгүүдэд тохиромжтой бөгөөд илүү уян хатан гагнуурын ажил хийх, гагнуурын үр ашиг, чанарыг сайжруулахын тулд гагнуурын роботуудтай хамт ашиглаж болно.
Байршуулалтын техникийн параметр
| Загвар | JHY4030P-080 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын кальци | F |
| Ажлын ширээ | Диаметр нь 800 мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 400 кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Роботын ажлын байрны бүрэлдэхүүн хэсгүүд
| Бүтээгдэхүүн | Тоо хэмжээ |
| 6 тэнхлэгтэй гагнуурын робот | 1 багц |
| 2 тэнхлэгтэй байрлуулагч | 1 багц |
| Гагнуурын эрчим хүчний эх үүсвэр | 1 багц |
| Гагнуурын бамбар | 1 багц |
| Хяналтын хайрцаг | 2 ширхэг |
| Бамбар цэвэрлэх станц | 1 багц |
| Шугаман төмөр замын робот | *м (заавал биш) |
| Лазер мэдрэгч | 1 багц (заавал биш) |
| Аюулгүйн гэрлийн хөшиг | 1 багц (заавал биш) |
| Аюулгүйн хашаа | *м (заавал биш) |
Яагаад биднийг сонгох вэ?
1. Бид Хятадад үйлдвэрлэгчээс гагнуурын роботын багцын нэг юм.
2. Бид зөвхөн робот үйлдвэрлэгч төдийгүй байршуулагч үйлдвэрлэдэг.
3. Робот нэгдсэн төслүүдэд 10 гаруй жилийн туршлагатай.
4. Робот удирдлагын систем нь ажиллахад хялбар бөгөөд ашиглахад тогтвортой.
5. Роботын удирдлагын систем нь 12 хүртэлх тэнхлэгийг хянах боломжтой.
6. Манай бүтээгдэхүүнийг Зүүн Өмнөд Ази, Баруун Ази, Европ, Хойд Америк, Өмнөд Америк, Австрали гэх мэт 30 гаруй мужид борлуулсан.













