6 тэнхлэгтэй зэвэрдэггүй ган хөнгөн цагаан гагнуурын роботын ажлын станц

Онцлог
1. Роботын суурилуулсан кабелийн загвар нь роботыг хөндлөнгийн оролцоогүйгээр хөдөлгөх боломжийг олгодог бөгөөд ажлын байрны зохион байгуулалт нь цэвэр цэмцгэр юм.
2. Роботын удирдлагын шүүгээ нь 11 хүртэлх тэнхлэгийг хянах боломжтой бөгөөд PLC-ийн нарийн төвөгтэй дибаг хийх болон орон зайг эзлэхээс зайлсхийдэг.
3. JHY робот болон байршуулагчийг синхрончилж болох бөгөөд байршуулагч эргэлдэж байх үед роботыг нэгэн зэрэг гагнах боломжтой тул энэхүү ажлын станцыг дугуй гагнуурт онцгой тохиромжтой болгодог.
4. Лазер мэдрэгч, аюулгүйн гэрлийн хөшиг, аюулгүйн хашаа зэрэг олон төрлийн туслах тоног төхөөрөмж байдаг.
5. Хяналтын систем нь хэд хэдэн гагнуурын процессын багцуудыг агуулдаг бөгөөд энэ нь өөр өөр ажлын хэсгүүдэд өөр өөр гагнуурын горимыг ашиглах боломжийг олгодог.
Байршуулалтын техникийн параметр
| Загвар | JHY4030D-080 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын кальци | F |
| Ажлын ширээ | Диаметр нь 800 мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 400 кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Роботын ажлын станцын бүрэлдэхүүн хэсгүүд
1. Гагнуурын робот:
Төрөл: MIG гагнуурын робот-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG гагнуурын робот: BR-1510B, BR-1920B
Лазер гагнуурын робот: BR-1410G, BR-1610G
2. Байршуулагч
Загвар: JHY4030D-080
Төрөл: 1 тэнхлэгтэй хэвтээ эргэлдэгч байрлуулагч
3. Гагнуурын эрчим хүчний эх үүсвэр
Төрөл: 350A/500A гагнуурын цахилгаан эх үүсвэр
4. Гагнуурын буу
Төрөл: агаар хөргөлттэй буу, усан хөргөлттэй буу, түлхэлттэй буу
5. Бамбар цэвэрлэх станц:
Загвар: SC220A
Төрөл: Автомат хийн гагнуурын бамбар цэвэрлэгч
Бусад роботын ажлын байрны захын төхөөрөмжүүд
1. Робот хөдөлдөг төмөр зам
Загвар: JHY6050A-030
2. Лазер мэдрэгч (заавал биш)
Чиг үүрэг: гагнуурын хяналт, байрлал.
3. Аюулгүйн гэрлийн хөшиг (заавал биш)
Хамгаалалтын зай: 0.1-2м, 0.1-5м; хамгаалалтын өндөр: 140-3180мм
4. Хамгаалалтын хашаа (заавал биш)
5.PLC шүүгээ (заавал биш)












