3 тэнхлэг эргэлддэг байрлуулагчтай 6 тэнхлэгтэй гагнуурын робот гар
Байршуулалтын техникийн параметр
| Загвар | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын кальци | F |
| Ажлын ширээ | 1800X800мм / 2500X800мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 1600кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤100кг / ≤300кг / ≤500кг (>500кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Тайлбар
3 тэнхлэгтэй байрлуулагчийг хэвтээ чиглэлд бүхэлд нь эргүүлж болох бөгөөд хоёр ажлын ширээг эргүүлж, ажилчид материалыг ачих, буулгахын тулд нэг талдаа зогсох боломжтой. Ажилчдын хөдөлмөрийг бууруулж, ажлын үр ашгийг эрс сайжруулдаг.
Та станцын байршлыг газар дээрх нөхцөл байдлаас хамааран өөрчилж болно. Таны сонгож болох захын тоног төхөөрөмжид: цэвэр бамбар станц, эргүүлэх байрлал, лазер хянах систем, алсын удирдлагын хайрцаг гэх мэт орно. Бид үнэ төлбөргүй технологийн сургалт явуулж чадна.
Сонголтод зориулсан хоёр төрлийн 3 тэнхлэгтэй гагнуурын байршуулагч:
Зүүн талын зураг: 3 тэнхлэгтэй хэвтээ эргэлдэгч гагнуурын байршуулагч
Баруун талын зураг: 3 тэнхлэгтэй босоо эргэлдэгч гагнуурын байршуулагч
Ажлын материалдаа тохирох ачаалал (стандарт ачаалал 300кг/500кг/1000кг) болон ажлын ширээний хэмжээг (стандарт хэмжээ 1800*800мм эсвэл 2500*800мм) сонгоно уу! Бид мөн тохируулгыг хүлээн авна!
Материал
Зэвэрдэггүй ган гагнуур
Хөнгөн цагаан гагнуур
Нүүрстөрөгчийн ган гагнуур
Цайрдсан хоолой/хоолой/хавтан гагнуур
Хүйтэн өнхрүүлгээр гагнах
Багц:Модон хайрцагнууд
Хүргэлтийн хугацаа:Урьдчилсан төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 40 хоногийн дараа
Түгээмэл асуултууд
1. Гагнуурын станцын хамгийн бага тохиргоо хэд байх вэ?
А: Нэг робот болон нэг гагнуурын ширээ. Нарийн төвөгтэй эд ангиудын хувьд байрлуулагч хэрэгтэй байж магадгүй бөгөөд хэрэв та илүү өндөр үр ашигтай ажиллахыг хүсч байвал хоёр байрлуулагч нь сайн сонголт юм.
2. Гагнуурын роботын системд юу багтдаг вэ?
А: Гагнуурын роботын системд роботын гар, хянагч, гагнуурын цахилгаан эх үүсвэр, байрлуулагч, бэхэлгээ, гагнуурын буу (бамбар) цэвэрлэгч, аюулгүйн гэрэл, хөшиг, аюулгүйн хашаа гэх мэт орно.
3. Робот станцын систем нь хүрээлэн буй орчинд өндөр шаардлага тавьдаг уу?
А: Тохиромжтой орчны орчин: 0~45℃, 20-80%RH (Конденсацгүй).











