автомат гагнуурын робот шийдэл

Найдвартай ажлын станцыг хэрхэн сонгох вэ?
Эхлээд ажлын материал, зузаан, хэмжээс, жин гэх мэт ажлын материалынхаа дэлгэрэнгүй мэдээллийг бидэнд хэлнэ үү.
дараа нь таны шаардлагыг хэлнэ үү: хүссэн гагнуурын давхаргын эффект, аюулгүй ажиллагааны орчин гэх мэт
Дараа нь бид танай үйлдвэрлэлийн процессын талаар ярилцъя, та хэрчих ажлыг хэрхэн хийдэг вэ? Эд ангийн хоорондох хазайлт их байна уу?
Эцэст нь бид үйлчлүүлэгчийн үйлдвэрлэлийн процесст тохирсон янз бүрийн хэрэглээ болон техникийн үзүүлэлтүүдэд тохирсон робот, байршуулагч, роботын хашлага, лазер мэдрэгч, аюулгүйн гэрлийн хөшиг, аюулгүйн хашаа гэх мэтийг санал болгож байна.
Байршуулалтын техникийн параметр
| Загвар | JHY4030U-120 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын кальци | F |
| Эргүүлдэг тавиурын хэмжээ | 1200X650мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Бодит жинг харна уу |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Роботын ажлын станцын бүрэлдэхүүн хэсгүүд
1. Гагнуурын робот:
Төрөл: MIG гагнуурын робот-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG гагнуурын робот: BR-1510B, BR-1920B
Лазер гагнуурын робот: BR-1410G, BR-1610G
2. Байршуулагч
Өөр өөр төрөл: 1 тэнхлэг, 2 тэнхлэг, 3 тэнхлэгийн байршуулагч, ачаалал: 300/500/1000кг эсвэл захиалгаар хийсэн
3. Газрын төмөр зам
Төрөл: 500/1000кг ачааны даац, нэмэлтээр ≥3м урттай.
4. Гагнуурын машин
Төрөл: 350A/500A гагнуурын машин
Онцлог шинж чанар: нүүрстөрөгчийн ган, зэвэрдэггүй ган хөнгөн цагаан болон цайрдсан гагнуурын ажилд ашиглаж болно
5. Гагнуурын бамбар:
Төрөл: 350A-500A, агаараар хөргөдөг, усан хөргөлттэй, түлхэлттэй
6. Бамбар цэвэрлэх станц:
Төрөл: Автомат хийн гагнуурын бамбар цэвэрлэгч
Чиг үүрэг: гагнуурын утас хайчлах, бамбар цэвэрлэх, тос шүрших
7.Лазер мэдрэгч (заавал биш)
Чиг үүрэг: гагнуурын хяналт, байрлал.
8. Аюулгүйн гэрлийн хөшиг (заавал биш)
Чиг үүрэг: ихэвчлэн аюулгүй байдлын гэрлийн хөшгийг хааж хүмүүсийг үр дүнтэй хамгаалахын тулд аюулгүй байдлын хашаанд суурилуулдаг
9. Хамгаалалтын хашаа (заавал биш)
Чиг үүрэг: Ажилтнуудын аюулгүй байдлыг хамгаалахын тулд тоног төхөөрөмжийг тусгаарлах зорилгоор роботын ажлын станцын захад суурилуулсан
Багц: Модон хайрцаг
Хүргэлтийн хугацаа: Урьдчилсан төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 40 хоногийн дараа












