Өндөр нарийвчлалтай RV бууруулагч гагнуурын байрлал тогтоогч

Тайлбар
● Гагнуурын байрлалжуулагч нь ажлын ширээний эргэлтийн хэсэг, эргүүлэх хэсэг болон цахилгаан удирдлагын системээс бүрдэнэ.
● Байршуулагчийн хөдөлгөөнийг эхлүүлэх болон зогсоох товчлуураар хурдан хянаж болно.
● Бусад тоног төхөөрөмжтэй холболтын хяналтын өргөтгөлийн функц.
● авсаархан эзэлхүүн, сайхан төрх, хөнгөн жин, ашиглахад хялбар зэрэг давуу талуудтай.
● Үйлчлүүлэгчийн ажлын хэсэг болон гагнуурын журмын дагуу тусгай загвар гаргах боломжтой
Байршуулагчийн эргэдэг тавцанг дугуй хэлбэртэй эсвэл дээрх хэлбэртэй хийж болно.
Гагнуурын эргэлтийн тавиурын хэмжээ болон тэнхлэгийн ачааллыг өөрчлөх боломжтой.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa зэрэг бусад брэндийн роботуудад тохируулан өөрчилж болно. (Моторын зургийг үйлчлүүлэгчид санал болгох шаардлагатай бөгөөд дараа нь бид моторын зураг дээр үндэслэн суурилуулах нүхийг үлдээнэ)
PLC шүүгээ нь сонголттой.
Байршуулагчийн диаметр
| Загвар | JHY4030U-120 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын ангилал | F |
| Ажлын ширээ | 1200*650мм/диаметр 1200мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 400 кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Манай гагнуурын байрлалжуулагчийн гол бүтээгдэхүүнүүд
1 тэнхлэгтэй толгой-сүүл эргэлдэгч хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
1 тэнхлэгтэй толгой хэлбэртэй босоо эргэлттэй гагнуурын байршуулагч
1 тэнхлэгтэй хэвтээ эргэлдэгч гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй P төрлийн гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй U хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй L хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
3 тэнхлэгтэй хэвтээ гагнуурын байршуулагч
3 тэнхлэгтэй дээш доош эргүүлэх гагнуурын байршуулагч
Багц: Модон хайрцаг
Хүргэлтийн хугацаа: Урьдчилсан төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 40 хоногийн дараа
Түгээмэл асуултууд
А: Бид худалдааны компани уу эсвэл үйлдвэрлэгч үү?
А: Бид 10 гаруй жилийн туршлагатай үйлдвэрлэгч юм.
А: Та өөрийн гэсэн гагнуурын роботтой юу?
А: Тийм ээ. Бид мөн гагнуурын робот үйлдвэрлэгч.
А: Танай үйлдвэр хаана байрладаг вэ? Би тэнд яаж очиж болох вэ?
А: Манай үйлдвэр Хятадын Вуси хотод байрладаг.
А: Та бүтээгдэхүүний чанарыг хэрхэн баталгаажуулж чадах вэ?
А: Бид үйлдвэрлэлийн процесст чанарын хяналтын хатуу системтэй бөгөөд үйлчлүүлэгчдийг хүргэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахаар бидэнтэй уулзахыг урьж байна.
А: Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: Нэг жил.






