мотор сервотой өндөр нарийвчлалтай гагнуурын байршуулагч
Байршуулагчийн хэмжээсүүд

Тайлбар
2 тэнхлэгтэй серво байрлал тогтоогч
- Гагнуурын роботын системийн байрлал тогтоогч
-Нэг тэнхлэгийг хэвтээ чиглэлд эргүүлж, нөгөө тэнхлэгийг дээш доош эргүүлж, нарийн төвөгтэй ажлын хэсгүүдийг олон өнцөгт гагнаж болно.
- Байршуулалт хийгч нь роботтой ижил жолоодлогын төхөөрөмжийг ашигладаг бөгөөд өндөр хурдтай, өндөр нарийвчлалтай, өндөр ачаалалтай байдаг
- Гагнуурын чанарыг илүү өндөр түвшинд хангана
- Зөвшөөрөгдөх момент, инерци болон ачааллын багтаамжийг сайжруулсан авсаархан биеийг бий болгож чадна
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa зэрэг бусад брэндийн роботуудад тохируулан өөрчилж болно. (Моторын зургийг үйлчлүүлэгчид санал болгох шаардлагатай бөгөөд дараа нь бид моторын зураг дээр үндэслэн суурилуулах нүхийг үлдээнэ)
PLC шүүгээ нь сонголттой.
Байршуулагчийн диаметр
| Загвар | JHY4030P-080 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын ангилал | F |
| Ажлын ширээ | Диаметр нь 800 мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 400 кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг (>500кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Багц: Модон хайрцаг
Хүргэлтийн хугацаа: Урьдчилсан төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 40 хоногийн дараа
Түгээмэл асуултууд
1.Асуулт: Би таны байрлуулагчийг fanuc/abb/kuka/yaskawa роботдоо ашиглаж болох уу?
А: Тийм ээ. Гэхдээ моторыг өөрөө санал болгож, суурилуулах шаардлагатай.
2.Асуулт: Таны байрлал роботтойгоо синхроноор хөдөлж чадах уу?
А: Тийм ээ.






