Өндөр үр ашигтай 3 тэнхлэгтэй эргэлдэгч гагнуурын байршуулагч
Байршуулагчийн хэмжээсүүд

Тайлбар
● Энэхүү 3 тэнхлэгтэй байршуулагч нь ажлын ширээний эргэлтийн хэсэг, хүрээний хэвтээ эргэлтийн хэсэг болон цахилгаан удирдлагын системээс бүрдэнэ.
● Нэг байрлуулагч дээр 2 ажлын ширээ, ажлын хэсгийг нэг талдаа ачаалж, буулгахад л хангалттай, ажлын үр ашгийг сайжруулсан, зай багассан
● Байршуулагчийн хөдөлгөөнийг эхлүүлэх болон зогсоох товчлуураар хурдан хянаж болно.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa зэрэг бусад брэндийн роботуудад тохируулан өөрчилж болно. (Моторын зургийг үйлчлүүлэгчид санал болгох шаардлагатай бөгөөд дараа нь бид моторын зураг дээр үндэслэн суурилуулах нүхийг үлдээнэ)
PLC шүүгээ нь сонголттой.
Байршуулагчийн диаметр
| Загвар | JHY4030S-180 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын ангилал | F |
| Ажлын ширээ | 1800 * 800 мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 1600кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Манай гагнуурын байрлалжуулагчийн гол бүтээгдэхүүнүүд
1 тэнхлэгтэй толгой-сүүл эргэлдэгч хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
1 тэнхлэгтэй толгой хэлбэртэй босоо эргэлттэй гагнуурын байршуулагч
1 тэнхлэгтэй хэвтээ эргэлдэгч гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй P төрлийн гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй U хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй L хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэг өргөх L хэлбэрийн гагнуурын байршуулагч
3 тэнхлэгтэй хэвтээ гагнуурын байршуулагч
3 тэнхлэгтэй дээш доош эргүүлэх гагнуурын байршуулагч
2 тэнхлэгтэй, толгой-сүүл тохируулгатай гагнуурын байрлал үүсгэгч
Багц: Модон хайрцаг
Хүргэлтийн хугацаа: Урьдчилсан төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 40 хоногийн дараа
Түгээмэл асуултууд
А: Бид худалдааны компани уу эсвэл үйлдвэрлэгч үү?
А: Бид 10 гаруй жилийн туршлагатай үйлдвэрлэгч юм.
А: Та өөрийн гэсэн гагнуурын роботтой юу?
А: Тийм ээ. Бид мөн гагнуурын робот үйлдвэрлэгч.
А: Байршуулалтыг үйлчлүүлэгчийн лого дээр байрлуулж болох уу?
А: Тийм ээ, бид таны өөрийн логог байрлуулж болно.
А: Та бүтээгдэхүүний чанарыг хэрхэн баталгаажуулж чадах вэ?
А: Бид үйлдвэрлэлийн процесст чанарын хяналтын хатуу системтэй бөгөөд үйлчлүүлэгчдийг хүргэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахаар бидэнтэй уулзахыг урьж байна.
А: Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: Нэг жил.






