поршень болон гулсах төмөр замтай гагнуурын робот эс
Тайлбар
Гагнуурын роботын гарны хамгийн урт хүрээ нь ихэвчлэн 2000 мм байдаг. Ажлын хэсэг нь 2000 мм-ийн робот ашиглахад хэтэрхий том болсны дараа хөдөлдөг газардуулгын төмөр зам нь роботын хөдөлгөөний уртыг уртасгахад тусалдаг. Хяналтын шүүгээ, гагнуурын цахилгаан эх үүсвэр болон бусад тоног төхөөрөмжийг төмөр зам дээр зогсоогоор зохион бүтээж болно.
Нөгөөтэйгүүр, 1 тэнхлэгтэй толгой-сүүл байрлуулагч нь урт ажлын хэсгийг барьж, эргүүлж урд болон хойд гагнуур хийхэд тусалдаг.
Байршуулалтын техникийн параметр
| Загвар | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын кальци | F |
| Ажлын ширээ | 1800X800мм / 2500X800мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 600кг / Ойролцоогоор 800кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Хөдлөх төмөр замын техникийн үзүүлэлтүүд
| Загвар | JHY6030A/6050A/6100A |
| Оролтын хүчдэлийн нэрлэсэн утга | Нэг фазын 220В, 50/60Гц |
| Моторын дулаалгын кальци | F |
| Ажлын ширээ | 500X500мм (өөрчилж болно) |
| Жин | Ойролцоогоор 450 кг |
| Хамгийн их ачаалал | Тэнхлэгийн ачаалал ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг-г өөрчилж болно) |
| Давтагдах чадвар | ±0.1мм |
| Зогсоох байрлал | Аливаа албан тушаал |
Багц: Модон хайрцаг
Хүргэлтийн хугацаа: Урьдчилсан төлбөрийг хүлээн авснаас хойш 40 хоногийн дараа
Түгээмэл асуултууд
А: Гагнуурын роботтой тохирохын тулд байршуулагч худалдаж авах шаардлагатай юу?
Хариулт: Энэ нь таны ажлын хэсгүүдийн нарийн төвөгтэй байдлаас хамаарна. Хэрэв таны ажлын хэсэг нарийн төвөгтэй бол гагнуурын роботтой тохирох байрлуулагч худалдаж авах хэрэгтэй.
А: Надад тохирох робот санал болгохын тулд би ямар мэдээлэл өгөх ёстой вэ?
Хариулт: Ажлын материалын материал, зузаан, гагнуурын байрлал, хэмжээс, жин зэрэг ажлын хэсгийн нарийвчилсан зургийг өгнө үү.
А: Та манай бүтээгдэхүүнд зориулж захиалгат үйлчилгээ үзүүлж чадах уу?
Хариулт: Тийм ээ. Бид таны бүтээгдэхүүний онцлогт тохирсон мэргэжлийн робот гагнуурын системийн шийдлүүдийг танд өгөх болно. Зөвхөн та бидэнд бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй зураг, гагнуурын шаардлагыг илгээхэд л бид танд зориулж захиалгат техникийн саналыг гаргаж өгөх болно.
А: Та машиныг суурилуулахын тулд манай улсад инженер илгээж болох уу?
Хариулт: Тийм ээ. Бид танай улсад инженер илгээж, суурилуулалт, ашиглалтад оруулах, сургалт явуулахад туслах болно. Асуудал гарвал бид онлайн үйлчилгээ үзүүлж чадна.
А: Би бүтээгдэхүүнийхээ гагнуурын чанарыг мэдэхийг хүсч байна, би юу хийх ёстой вэ?
Хариулт: Та туршилтын гагнуур хийхийн тулд дээжээ манай үйлдвэрт илгээж болно. Гагнуурын туршилтын дараа бид танд лавлагаа болгон гагнуурын видео болон зургийг илгээх болно. Мөн бид дээжийг баталгаажуулахын тулд танд буцааж илгээх болно.












